top of page

TASARIM

GEOTEKNİK TASARIM

Geostatik olarak, farklı endüstri ve uygulama alanlarında karşılaşılan geoteknik riskleri ve problemleri tanımlama, alternatif çözümler ortaya koyup bu çözümlere yönelik yol haritası oluşturma, konsept tasarım ve detaylı uygulama projesi hazırlama  hizmeti vermekteyiz.

tasarım: Projeler

YAPISAL TASARIM

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun, güncel yönetmelikler ışığında uygulanabilir, dayanım, maliyet, zaman ve SEÇ şartları gözetilmiş tasarımlar ortaya koyuyoruz. Tasarımda, işlevselliği göz ardı etmiyor, yapım teknolojilerini ve yapı malzemesindeki gelişmeleri yakından takip ederek projelerimizde kullanmaya özen gösteriyoruz. 

3 BOYUTLU MODELLEME

Projelerin görsellerini oluşturma, inşaat maliyetlerini doğru bir şekilde hesaplama, sonlu elemanlar yöntemi ile yapılan numerik analizler gibi mühendislik çalışmalarında kullanılan üç boyutlu katı modellerin hazırlanması hizmeti vermekteyiz.

Ekran Alıntısı2.JPG

FİZİBİLİTE, KATİ, UYGULAMA VE İŞ SONU (AS BUILT/ MEASURED) ÇİZİM HİZMETİ

Fizibilite çizim detayından, uygulama projesi detaylarına ihtiyacınıza yönelik çizim hizmeti vermekteyiz.
Sahada yerinde yaptığımız ölçüm ve kontrolleri, şantiye dönemi alınan notlar ve işaretli çizimler ile birleştirerek iş sonu projeleri hazırlıyoruz.

TOPRAK İŞLERİ TASARIMI

Toprak işleri tasarımında,CAD programları yardımıyla üç boyutulu arazi modeli hazırlama, yol projelendirme, taşıt manevra simülasyonu ve kübaj çalışmaları hizmeti vermekteyiz.

bottom of page